• 0212 274 45 74
  • 0539 545 41 31
  • 0212 273 08 64

Hizmetler

LİFTİNG - YÜZ TOPARLAMA

Gerçekten de genç ve gözün daha güzel algıladığı yüz biçimi V biçimli,çene ve yanakların sarkık olmadığı yüz biçimidir.

Yaşla birlikte nem ve hücre yapımı azalıyor, kollajen,fibrin ve elastin yapısı da bozuluyor. Cilt kuruyor, tonu düzensizleşiyor, ince çizgiler, kırışıklar, göz çevresinde kazayağı çizgileri beliriyor;yıllardır yapılan mimiklere bağlı olarak alın, kaş çatığı ve yanaklarda derin çizgiler, güneşe ve hormonlara bağlı lekeler ortaya çıkıyor;cilt parlaklığını, canlılığını yitiriyor.


Kaş uçlarının ve dudak köşelerinin görece olarak düşmesi, göz çevresi, alın kırışıklığı, çatık ve naso-labial hattın (gülme çizgilerinin) oluşmasıyla da uzaktan fark edilebilen yaşlı yüz ifadesi beliriyor… Neyse ki estetik tıp bu sorunları gayet hoş bir şekilde çözümleyebilmekte.

Bu konuda en önemli gelişme ip ve askı tedavilerinde.Bu uygulamalar şimdiden ciddi başarı kazandı.Birçok vakada ameliyata alternatif olarak gösteriliyor.

Elmacık kemiklerine,kaş bölgesine,çene ucuna hatta şakaklara konulabilen dolgular da artık çok güzel oranlarda lifting etkisi yapıyor.

Artık yüz gençleştirmenin bir klasiği olan botulinum toksinin, özellikle kaşları orantılı olarak kaldırmasıdolayısıyla bakışlar üzerine etkisi zaten tartışılmıyor bile…

Gençlik aşısı ,kollajen,HLA , PRP ,somon DNA ,H-100 ,mezolift tedavileri de yüz toparlama için iyi sonuçların alındığı uygulamalardır.Daha ayrıntılı bilgi için sitemizde ilgili konuları inceleyebilirsiniz.
Paylaş: