• 0212 274 45 74
  • 0539 545 41 31

About Us

Dt. Şule Arslan Anadolu

Dt. Şule Arslan 1995 yılında İ.Ü. Diş Hekimliği Fakültesi’nden ( Çapa) mezun olmuştur. Mezuniyetinden bu yana mesleğiyle ilgili olarak birçok ulusal ve uluslararası kongre ve seminerlere katılmıştır.Dr. Yasemin Arslan gibi o da öğrencilik yıllarından beri bütüncül tıbba ilgi duymuş tıbbi hipnoz,akupunktur, reiki, NLP, mentorluk konularında eğitimler almıştır. Çok sevdiği hipnoz konusunda 2006 yılından bu yana Yeditepe ve Üsküdar Üniversitelerinde yapılan çalışmalara, eğitimlere katılmaktadır. Tıbbi Hipnoz Derneği ve Getıpmer Derneği üyesidir.

Dr. Yasemin Arslan'la beraber 1999 yılında Gayrettepe’de kurdukları kliniklerinde diş hekimliği uygulamalarını 2023 mayısına dek sürdüren Dt. Şule Arslan mesleki olarak en çok "koruyucu diş hekimliği"ne ilgi duymaktadır. Daha iyi ağız sağlığına sahip bir toplum olma yolunda çaba göstermiştir. Mayıs 2023 ten itibaren ise profesyonel diş hekimliği çalışmalarına ara vermiş ve klinikte idari konularda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Çok sevdiği mesleğinin yanı sıra uzun yıllardır Doç.Dr. Serap Yüzgüller'den sanat tarihi dersleri almaktadır. Uzun yaşam yolunda dünyanın değişik yerlerine Dr. Yasemin Arslan ile seyahat etmekte ve birlikte gözlemler yapmaktadırlar.

Dr. Yasemin Arslan ile birlikte yazdıkları Doktor Kardeşlerle Eğlenerek Zayıflama kitabında genel sağlığın korunması ve uzun yaşamla ilgili çalışmalarıyla 2018 yılı sağlık alanında Altın Kalem Ödülü'ne layık ve 4 baskı yaptı. Ayrıca Dr. Yasemin Arslan ile uzun zaman digital ortamda Milliyet Pembenar ve ulusal gazete olarak Vatan gazetesi sağlık köşesinde de yazarlık yaptılar. İkinci kitapları "Doktor Kardeşlerle Zayıflama II- Beslenme Reçeteleri- Dr Yasemin Arslan Diyeti" 2019 ortalarında çıktı. Dt. Şule Arslan zaman zaman gazete, dergi ve tv.ye tıbbi konularla ilgili konuk da olmaktadır.

Bizi takip edin ! Sosyal medyada Facebook’ta "Yasemin Arslan” sayfasından, İnstagram’da @dtsulearslananadolu adresinden takip edebilirsiniz.