• 0212 274 45 74
  • 0539 545 41 31

Hakkımızda

Daima güzellik, daima sağlık için..

Biz; birimiz, yani Dr. Yasemin Arslan 35 yıllık, diğerimiz ise yani Dt. Şule Arslan 28 yıllık hekimleriz ve Batı tıbbı eğitimi aldık.. Batı tıbbının insan ömrünün uzunluğuna olan katkısını hiç kimse inkâr edemez. Ancak bazı hastalıklarda bugünkü tıbbi bilgilerimiz yetersiz kalıyor. Bu nedenle Batı tıbbı ile her zaman çözüm üretemiyoruz. Üstelik hastalıkların henüz ortaya çıkmadan önce önlenebilir olması tedavi edilmesinden hem çok daha kolay, hem de ucuz ve zevk... Öğrencilik yıllarımızdan beri bu tabloyu görmek bizi Doğu tıbbına ve kadim bilgilere doğru itti.. Doğu tıbbında bedeni temizlemek için son derece etkili yöntemler vardır. Bu yöntemler binlerce yıllık geleneklere ve kadim bilgilere dayanır. Tüm bunların sonucu olarak 1999'dan bugüne kendi kliniğimizde Doğu ve Batı tıbbının gösterdiği yolda ilerliyor, bu iki ışıklı yolu harmanlayarak kendi yolumuzda yürüyoruz.

Uzun, sağlıklı yaşama ve kadim kültürlere duyduğumuz ilgi neredeyse çocukluk yıllarımıza dayanıyor. Hayatı bu yönden gözlemlemek ve hep üzerinde konuşmak, tartışmak algımızı genişletti. Zaman zaman farklı tıbbi görüşlerde olmamız bizi zenginleştirdi. Estetik ise ortak ilgi duyduğumuz başka bir alan. Tablolar yapmak ve iç mimariyle ilgilenmek birimizin, sanat tarihini öğrenmek diğerimizin hobisi. Estetiğe olan ilgimizle bu alanda çalışabildiğimiz için ne kadar minnet duysak az..

2015 yılı tıp bayramında kitapçılardaki yerini alan kitabımız "Doktor Kardeşlerle Eğlenerek İnterAktif Zayıflama" kitabımız 4 baskı yaptı ve 2018 yılında sağlık alanında Altın Kalem ödülüne layık görüldük.

İkinci kitabımız "Doktor Kardeşlerle Zayıflama II -Beslenme Reçeteleri -Dr Yasemin Arslan Diyeti" 2019 ortalarında çıktı. Estetiğin içinde, çok sevdiğimiz tıp bilimleriyle kliniğimizde keyifle çalışıyor ve geleceğe umutla bakıyoruz.